Декоративен метален капак-златист-15мм

  • 2.10 лв.

  • Наличност: В наличност
  • Модел: 0164-MET-HAT-GOLD-15


Декоративен метален накрайник-златист-15мм

бижутерска сплав без никел

Посочената цена е за 1 брой

Напишете мнение

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър
Captcha